بخش IT-Solution در نمایشگاه TransRussia2019

صفحه اصلی . بخش IT-Solution در نمایشگاه TransRussia2019
نوشته شده
دسته ها اخبار ورسک
تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
نطرات بدون نظر
بخش IT-Solution در نمایشگاه TransRussia2019Reviewed by ستاره شجاعی on Apr 14Rating: ۵.۰بخش IT-Solution در نمایشگاه TransRussiaسخنرانی تیم ورسک در بخش IT-Solution در نمایشگاه TransRussia2019 در تاریخ 15April و در سالن شماره‌ی ۱.۱ برگزار خواهد شد.

 

سخنرانی تیم ورسک در بخش IT-Solution در نمایشگاه TransRussia2019 در تاریخ 15April و در سالن شماره‌ی ۱.۱ برگزار خواهد شد.

 

نمایشگاه TransRussia یکی از نمایشگاه‌های مهم در حوزه ی حمل و نقل است که سالانه در روسیه برگزار می شود و میزبان نمایندگان مختلف شرکت‌های حمل و نقل از کشورهای مختلف است.

یکی از بخش‌های TransRussia2019 بخش سخنرانی در مورد راهکارهای مبتنی بر آی-تی، تحت عنوان IT-Solution است که در سالن ۱.۱ برگزار می‌شود.

در این بخش غرفه‌داران و نمایندگان شرکت‌های حاضر در نمایشگاه آخرین تکنولوژی‌ها و راه کارهای پیشنهادی خود را در حوزه‌ی حمل و نقل معرفی کرده و در مورد آن توضیح می‌دهند.

این سخنرانی‌ها در سه روز ۱۵, ۱۶ , ۱۷ April که به ترتیب روز نوآوری، بهینه‌سازی و امنیت نام‌گذاری شده‌اند، برگزار خواهند شد. تیم ورسک نیز به عنوان تنها نماینده‌ی ایران در این بخش در تاریخ ۱۵ april ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۰۰ سمیناری خواهد داشت.

مخاطبان این سخنرانی‌ها نمایندگان شرکت‌های حمل و نقل و شرکت‌های فورواردری و نمایندگان بخش تجارت شرکت‌های تجاری، صنعتی و تولیدی هستند و شرکت در این مراسم برای عموم آزاد و رایگان است.

واگن خود را در ایران و ۱۷ کشور، آنلاین ردیابی کنید

ردیابی کنید

نظر خود را بنویسید

۰
نظرات کاربران