حضور ورسک در نمایشگاه اینوتکس و مصاحبه با روزنامه ی جام جم

صفحه اصلی . حضور ورسک در نمایشگاه اینوتکس و مصاحبه با روزنامه ی جام جم
نوشته شده
دسته ها اخبار ورسک
تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۷
نطرات بدون نظر
حضور ورسک در نمایشگاه اینوتکس و مصاحبه با روزنامه ی جام جمReviewed by نوید اقدم on Nov 12Rating: ۵.۰حضور ورسک در نمایشگاه اینوتکس و مصاحبه با روزنامه ی جام جم ،ورسک اولین استاراتاپ درحوزه حمل و نقل ریلی است که امکان ردیابی آنلاین واگن ها را فراهم آورده.

حضور ورسک در نمایشگاه اینوتکس و مصاحبه با روزنامه ی جام جم

استارتاپ حمل و نقل ریلی ورسک  در نمایشگاه اینوتکس مصاحبه با روزنامه ی جام جم انجام داد .در آخرین نمایشگاه اینوتکس (نمایشگاه اینوتکس یک رویداد منحصر درحوزه فناوری و نوآوری در منطقه بوده که هر ساله با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.) برگزار شده در سال ۱۳۹۷ ، روزنامه جام جم این رویداد را تحت پوشش خبری خود قرار داد .

به نقل از خبرنگار اعزامی روزنامه ی جام جم به نمایشگاه اینوتکس :

حملونقل هوشمند محمولههای تجاری

یکی از مهمترین خدمات حملونقل، امکان جابهجایی بار و محمولههای تجاری بزرگ در زمان کوتاه و سالم رساندن بار به مقصد است. اکنون یک استارتآپ فعال در حوزه حملونقل بینالمللی بار از طریق ریل، طرح نوآورانه خود را در این زمینه ارائه کرده است. نوید اقدم، بنیانگذار این طرح درباره راه حل جابهجایی بار میگوید: این سیستم برای نخستین بار امکان ردیابی وسیله حملونقل را در کشور و سایر کشورهای تحت پوشش فراهم میکند. هر کس میتواند با وارد کردن شماره بار خود، محموله را ردیابی کند. سیستم حملونقل ریلی ما تفاهمنامهای با راهآهن امضا کرده و به ارائه خدمات به صاحبان کالا و شرکتهای حملونقل میپردازد که قصد استفاده از سیستم حملونقل ریلی ایران را دارند. این خدمات در ایران ارائه میشود و کشور های cis را نیز پوشش میدهد. برای شرکتهایی که قصد جابهجایی بارهای کلان دارند نیز تعرفههای حمل برای تاجران، امکانات ایستگاههای مختلف که برای مثال کدام ایستگاهها سیلو برای ذخیره گندم وجود دارد و اطلاعات این چنینی همه در یک پلتفرم قرار میگیرد.

حضور ورسک در نمایشگاه اینوتکس و مصاحبه با روزنامه ی جام جم ،ورسک اولین استاراتاپ درحوزه حمل و نقل ریلی است که امکان ردیابی آنلاین واگن ها را فراهم آورده.

برای مشاهده متن کامل مصاحبه اینجا را کلیک کنید.

واگن خود را در ایران و ۱۷ کشور، آنلاین ردیابی کنید

ردیابی کنید

نظر خود را بنویسید

۰
نظرات کاربران