حضور ورسک در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

صفحه اصلی . حضور ورسک در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی
نوشته شده
دسته ها اخبار ورسک
تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۸
نطرات بدون نظر
حضور ورسک در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلیReviewed by ستاره شجاعی on May 28Rating: ۵.۰حضور ورسک در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلیحضور ورسک در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع ریلی ، تجهیزات و خدمات وابسته در غرفه ی۱۵ سالن ۱۰-۱۱ این نمایشگاه

حضور ورسک در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع ریلی ، تجهیزات و خدمات وابسته در غرفه ی۱۵ سالن ۱۰-۱۱ این نمایشگاه

بر اساس اعلام  راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع ریلی ، تجهیزات و خدمات وابسته از یکشنبه ۱۹ خرداد ماه سال جاری تا چهارشنبه ۲۲ خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود. تاکنون ۱۷۰ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای روسیه، چین، ترکیه و لتونی برای حضور در این نمایشگاه بین‌المللی اعلام آمادگی کرده‌اند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز حمل و نقل ریلی و تجهیزات و خدمات وابسته است.

از مهم‌ترین رویدادهای نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی نیز می‌توان به برگزاری ششمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه‌آهن ایران و جهان با حضور اساتید داخلی و خارجی، متخصصین و کارشناسان صنعت حمل و نقل ریلی اشاره کرد.

توسعه زیربناهای حمل و نقل ریلی در توسعه پایدار و رشد اقتصادی کشور نقش مهمی دارد. از این روی برگزاری نمایشگاه بین المللی در تهران می تواند جایگاه منطقه ای ایران را در ترانزیت کالا در مسیر کریدورهای بین المللی شمال – جنوب و شرق – غرب بیش از پیش تقویت کند.

ورسک نیز ضمن اعلام حضور در غرفه ی۱۵ سالن ۱۰-۱۱ این نمایشگاه، از شما برای بازید دعوت به عمل می‌آورد.

از دیگر نمایشگاه‌هایی که ورسک در آن‌ها شرکت کرده است می توان به الکامپ ۲۰۱۸ ، TransRussia2019 و نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری اشاره کرد.

واگن خود را در ایران و ۱۷ کشور، آنلاین ردیابی کنید

ردیابی کنید

نظر خود را بنویسید

۰
نظرات کاربران