ردیابی واگن در ایران و کشور های حوزه CIS

صفحه اصلی . ردیابی واگن در ایران و کشور های حوزه CIS
نوشته شده
دسته ها مقالات
تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
نطرات بدون نظر

رویای ردیابی لحظه به لحظه واگن به حقیقت پیوست

ردیابی واگن در ایران و کشور های CIS

بی اغراق مهمترین دغدغه برای شرکت های حمل و صاحبان کالا ردیابی واگن در مسیر می باشد. باتوجه به عدم دسترسی شرکت های حمل و هم چنین صاحبان کالا به موقعیت واگن در خارج از مرزهای ایران شرکت ورسک اولین استارتاپ حمل و نقل ریلی ایرانی بر آن شد تا بستری برای رفع این مشکل فراهم آورد .

ردیابی واگن https://veresk.org/en/services/track

ردیابی واگن

در باب اهمیت ردیابی واگن

اهمیت استعلام موقعیت واگن جهت انجام فرایند های امور گمرکی تخلیه برای گیرنده بار از یک سو و همچنین با توجه به قرارداد های مالی بین فروشنده و گیرنده کالا از سوی دیگر باعث شده تا همواره اطلاع از موقعیت واگن اهرم فشاری از جانب صاحبان کالا به شرکت های حمل باشد. در روش سنتی رایج، در بین شرکت های حمل موقعیت واگن یک بار در روز و صرفا در روزهای کاری توسط ایمیل به صاحبان کالا اعلام می شود. باتوجه به اهمیت ذکر شده قطعا اعلام موقعیت واگن با شرایط فعلی براورده کننده نیاز های صاحبان کالا وشرکت های حمل نیست .

ردیابی واگن https://veresk.org/en/services/track

شرکت دنیای فناوری ورسک، شرکتی نوپا متشکل از جوانان متخصص ایرانی در حوزه IT و حمل و نقل با شناخت دقیق نیاز جامعه ریلی برآن شد تا با ایجاد پلت فرمی جهت ارتباط بین راه آهن جمهوری اسلامی ایران و راه آهن های کشورهای حوزه CIS( روسیه، ترکمنستان، قزاقستان، ازبکستان، تاجیکستان، آذربایجان و ….) امکان استعلام نرخ و ردیابی آن لاین واگن در ایران و کشور های CIS را فراهم کند تا شرکت های حمل و یا مستقیما صاحبان کالا اقدام به ردیابی واگن خود کنند.

 

واگن خود را در ایران و ۱۷ کشور، آنلاین ردیابی کنید

ردیابی کنید

نظر خود را بنویسید

۰
نظرات کاربران