نوشته شده
دسته ها اخبار ورسک
تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
نطرات بدون نظر
نمایشگاه TransRussia 2019Reviewed by نوید اقدم on Apr 8Rating: ۵.۰نمایشگاه TransRussia 2019حضور ورسک به عنوان اولین شرکت تخصصیIT  در صنعت حمل و نقل ریلی ایران، در نمایشگاه TransRussia 2019 که فروردین امسال در مسکو برگزار می‌شود.

حضور ورسک به عنوان اولین شرکت تخصصیIT  در صنعت حمل و نقل ریلی ایران، در نمایشگاه TransRussia 2019 که فروردین امسال در مسکو برگزار می‌شود.

 

نمایشگاه TransRussia ، نمایشگاهی تخصصی در حوزه‌ی خدمات لجستیک و حمل و نقل است که سالانه در مسکو برگزار می‌شود. این نمایشگاه از سال ۱۹۹۵ شروع به فعالیت کرده و بیش از بیست سال است که به عنوان مرجعی بزرگ در صنعت حمل و نقل در جهت بهبود روند این صنعت و ایجاد فرصتی برای پیدا کردن شرکای مناسب کاری و نیز ایجاد ارتباط بین عوامل مختلف صنعت لجستیک، فعالیت دارد.

ورسک امسال نیز مثل سال قبل، به عنوان اولین شرکت تخصصیIT  در صنعت حمل و نقل ریلی ایران و با هدف ارائه خدمات نوین در صنعت حمل و نقل ریلی و با استفاده از تکنولوژی‌های نوین افتخار حضور در این نمایشگاه در سال ۹۸ را داراست. زمان برگزاری نمایشگاه TransRussia از تاریخ ۲۶ فروردین الی ۲۸ فروردین ۹۸ و در شهر مسکو روسیه می‌باشد.

غرفه ورسک واقع در نمایشگاه Crocus Expo ، پاویلیون ۱، سالن ۴، غرفه D613  پذیرای شما مهمانان عزیز می‌باشد. در صورت تمایل جهت شرکت در این نمایشگاه می‌توانید با ثبت‌نام در سایت نمایشگاه و استفاده از کد تخفیف ورسک “tr19eYAIY” از بلیط رایگان ورود به نمایشگاه بهره‌مند شوید.

واگن خود را در ایران و ۱۷ کشور، آنلاین ردیابی کنید

ردیابی کنید

نظر خود را بنویسید

۰
نظرات کاربران