Vframe | فرصت ردیابی واگن در دستان مشتریان شما!

صفحه اصلی . Vframe | فرصت ردیابی واگن در دستان مشتریان شما!
نوشته شده
دسته ها اخبار ورسک
تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۸
نطرات بدون نظر
Vframe | فرصت ردیابی واگن در دستان مشتریان شما!Reviewed by ستاره شجاعی on Sep 30Rating: ۵.۰Vframe | فرصت ردیابی واگن در دستان مشتریان شما!سرویس Vframe‌ ورسک به شما این امکان را می دهد که فرصت ردیابی محموله و ردیابی واگن را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

ورسک چیست؟ Vframe سرویس

هر ساعتی از شبانه روز، روزهای تعطیل و … برای صاحبان کالا تفاوتی نمی کند. آگاهی از وضعیت محموله تا زمان رسیدن به مقصد نهایی یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان کالا و شرکت های حمل ونقل می باشد.

شرکت های بزرگ حمل و نقل دنیا همانند  DHL با درک این موضوع و بر اساس اصل مشتری مداری، برای صاحبان کالا و مشتریان خود این امکان را فراهم آورده اند تا با مراجعه به سایت شرکت حمل و نقل بتوانند از آخرین وضعیت محمولات خود آگاه شوند. همین سرویس های کوچک باعث ایجاد تفاوت در شرکت های موفق می شود!

ورسک نیز که پیش از این سرویس ردیابی واگن خود را راه اندازی کرده بود، برای اولین بار در صنعت حمل و نقل ریلی، این امکان را برای شرکت های حمل و نقل فراهم آورده است تا با تغییری بسیار کوچک در سایت خود توسط کارشناسان ما، به مشتریان خود امکان مانیتورینگ محمولات در ایران ، روسیه و۱۶ کشور آسیای میانه را از زمان حرکت تا زمان رسیدن به مقصد نهایی را بدهند.

سرویس Vframe‌ ورسک به شما این امکان را می دهد که فرصت ردیابی محموله و ردیابی واگن را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

Vframe چه اطلاعاتی به شما می دهد؟

در این سرویس مانند سرویس ردیابی واگن ورسک ، مشتریان و کاربران سایت شما می توانند به راحتی محموله ی  خود را در ایران، روسیه و ۱۶ کشور آسیای میانه ردیابی کنند.

مشتریان شما می توانند با استفاده از کد رهگیری که توسط شما در اختیار آن ها قرار می گیرد و با مراجعه به صفحه ی طراحی شده و وارد کردن کد دریافت شده، از ایستگاه فعلی واگن ، آخرین عملیات انجام شده بر روی واگن (در صورت وجود) ، نوع محموله ، تناژ ، شماره قطار ،مسافت باقی مانده تا مقصد نهایی ، زمان تخمینی ورود واگن به مقصد نهایی ، تاریخ تعمیرات اساسی واگن و دیگر اطلاعات بار خود در ایران، روسیه و ۱۶ کشور آسیای میانه با خبر شوند.

دسترسی به این اطلاعات در هر ساعت از شبانه روز و حتی روز های تعطیل امکان پذیر است.

سرویس Vframe‌ ورسک به شما این امکان را می دهد که فرصت ردیابی محموله و ردیابی واگن را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

راه اندازی Vframe بر روی سایت شما چگونه انجام می پذیرد؟

ردیابی واگن از طریق صفحه ای که مطابق سایت شما طراحی شده و در سایت شما قرار داده شده، انجام می شود. طراحی این صفحه به صورت رایگان و توسط تیم فنی ورسک انجام میشود. این طراحی واکنش گرا بوده که باعث دسترسی آسان کاربران از طریق موبایل می شود.

مشتریان شما پس از ثبت سفارش بار توسط شما، کد رهگیری را دریافت می کنند. کد رهگیری ۶ کاراکتری بوده و توسط پنلی که ما در اختیار شما قرار میدهیم ساخته می شود که قابل پیگیریست.

اطلاعات نمایش داده شده در این صفحه از راه آهن های کشورها جمع آوری شده و صحیح ترین و قابل اعتماد ترین اطلاعات ثبت شده می باشد.

برای راه اندازی این سرویس در سایت خود کافیست از طریق شماره ۰۹۰۲۳۹۵۳۷۸۵ یا ایمیل info@veresk.org با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

واگن خود را در ایران و ۱۷ کشور، آنلاین ردیابی کنید

ردیابی کنید

نظر خود را بنویسید

۰
نظرات کاربران